Espinoza i potresi pobijedili su Timbers 3-0

WASHINGTON (AP) - Diego Rossi zabio tri puta za svoju prvu karijeru MLS hat trik, i Los Angeles FC razbio loptu DC United nije pobijeđen u regularnoj sezoni s 4 pobjedom u 0 suboti

Carlos Vela postigao je svoj sedmi gol sezone u MLS-u u 15e minuti, odvajajući se od lijevog stopala. vrh površine kako bi LAFC (5-0-1) dao glavu.

Vezni igrač Rossi prešao je široku loptu Veli na lijevoj strani, a zatim je potrčao u područje gdje je stavio lijevu nogu. blizu posta u 27-u. Rossi je prvi put postigao 5 minuta kasnije kako bi postigao 3-0 u poluvremenu, postigavši ​​rezultat u 76e minuti.

Vela i Rossi su ove sezone postigli više golova (13) nego bilo koji drugi MLS tim.

LAFC je osvojio tri pobjede i dominirao je 19-5 protivnicima ove sezone.

DC United (3-1-1) je povrijedio čovjeka Wayne Rooney ušao u MLS lidera ove sezone, postigavši ​​četiri gola i tri asistencije, poslana je s 52e crvenog kartona za opasnu borbu na Rossiju.

Ovo je najgori poraz Uniteda od odluke protiv 4-0-a Portland Timbers 15 listopada 2017.

3 EARTHQUAKE, 0 TIMBERS

SAN JOSE, Kalifornija (AP) - Cristian Espinoza postigao je gol i asistirao, a San Jose je postigao prve bodove sezone.

Shea Salinas otvorio je bodovanje postizanjem golova. u 15e minuti, prijeći središte kaznenog prostora do kraja Espinoze.

Potresi (1-4-0) doveli su 2-0 do 33e minute kada Danny Hoesen bacio se na slobodnu loptu na lijevoj strani kaznenog prostora i zalupio je u krov mreže.

Espinoza je zabio pogodak minutu kasnije, kradući loše odigranu loptu i osvajajući nizak gol ispred vratara.

San Jose je prošle sezone porazio poraz u pet utakmica.

Timbers (0-4-1) izgubili su četvrtu utakmicu zaredom.

POSADA 1, REVOLUCIJA 0

COLUMBUS, Ohio (AP) - Josh Williams postigao je gol, a posada je stigla sama na prvo mjesto Istočne konferencije.

Williams je nagrađen Federicu Higuainu (1945). ] slobodnog udarca lagano preusmjeravanje hira u minuti 42e. Odlučujući prolaz bio je 61e Higuain mjesto s Columbusom (4-1-1), postavljajući klupski rekord.

Nova Engleska (1-4-1) izgubila je čovjeka u 64e minuti Michael Mancienne je isključen za drugi žuti karton.

Revsi su pritisnuli i imali priliku postići pogodak u 89th minutu, ali golman Crew Zack Steffen odbijen Cristian Penilla .

FIRE 2, TORONTO FC 2

TORONTO (AP) - Jonathan Osorio zabio u 76e minuti podizanjem Toronto FC jednako protiv vatre. [19659003] Toronto (3-0-1) je jedina MLS momčad koja ima savršen rekord za taj dan. On je proširio svoj niz neporaženih poraza na Chicago's 26 Sept. 2015, u 10-u.

Jozy Altidore zabio za Toronto u prvom poluvremenu i postigao izjednačenje za Osorio. Pozicioniran na strani u blizini kaznenog prostora, snažni napadač iskrivio se i okrenuo Jeremiah Gutjahr prije isporuke savršenog središta za Osorio za smjer.

CJ Sapong et Nemanja Nikolić zabio za Chicago (1-2-2) prije 26.25-a na BMO polju.

MINNESOTA UNITED 2, RED BULLS 1

HARRISON, NJ (AP) - Abu Danladi et Romario Ibarra zabio je vodstvo Minnesote Uniteda do pobjede.

Danladi je u minutu 3e u Minnesoti United (2-0-34) postavio Minnesota United. Središte Angelo Rodriguez.

Zaustavljanje Rodriguezovog štrajka izazvalo je otklon koji je Romario srušio kući u 50e minuti, dajući 2-0 prednost u Minnesoti United.

] Cristian Casseres Jr , u povratku smanjiti deficit Red Bullsa u 70ème minuti. To je bio prvi cilj 19 venecuelanskih godina u MLS-u.