Rossi i LAFC zaustavljaju seriju 15 bez poraza od DC Uniteda

WASHINGTON (AP) - Diego Rossi imao je svoj prvi hat-trick u MLS karijeri kako bi pomogao razbiti LAFC DC United United nije bio pobijeđen u regularnoj sezoni pobjedom 4-0 subote

Carlos Vela postigao je svoj sedmi gol sezone u MLS-u u 15e minuti, odvajajući se od lijevog stopala. na vrhu ljestvice dati LAFC (5-0-1) vodstvo od 1 do 0.

Rossi, iz sredine terena, prošao je široku loptu Veli na lijevoj strani, a zatim potrčao u područje gdje je gurnuo lijevu nogu u stup pored 27-a. Rossi je prvi put postigao 5 minuta kasnije kako bi postigao 3-0 u poluvremenu, postigavši ​​rezultat u 76e minuti.

Vela i Rossi su ove sezone postigli više golova (13) nego bilo koji drugi MLS tim.

LAFC je osvojio tri pobjede i dominirao je 19-5 protivnicima ove sezone.

DC United (3-1-1) je povrijedio čovjeka Wayne Rooney ušla je u MLS lidere ove sezone s četiri gola i tri asistencije, izbačena je iz crvenog kartona 52th, nakon video pregleda, za opasnu borbu na Rossiju.

Bio je to najgori poraz Uniteda od odluke protiv 4-0-a Portland Timbers 15 listopada 2017.